‘Kimse Karamsarlığa Kapılmasın’

Arzular-Kabaköy Belediye Başkanı ve Gümüşhanespor Başkan Vekilimiz Rıza Çetin Tanış, Gümüşhanespor’a mevcut durumunun hiç kimseyi karamsarlığa itmemesi gerektiğini belirterek aile ortamın olduğu sürece her zorluğun başarılabileceğini söyledi.

Başkan Tanış kulübümüzün sitesine gerçekleştirdiği açıklamada, geçtiğimiz hafta sahada iyi mücadele eden bir ekip olduğunu kaydederek, “Sahamızda ki müsabakada puan kaybettik. Gümüşhanespor kaybettiği puanları telafi edecek güce sahiptir. Mücadelen vazgeçmeyen ve bizlerin inandığı İyi bir futbol takımımız var. Kimse karamsarlığa kapılmasın, bunun üstesinden geleceğiz" diye konuştu.

Gümüşhanespor’un üst üste mücadele iki deplasmanda da puan alacağına inandığını kaydeden Başkan Tanış, çalışmaların sürdüğünü ve moral bozacak bir durumun olmadığını söyledi.

Taraftara Büyük Görev Düşüyor

Başkan Tanış sözlerine şöyle tamamladı.

‘Başarı birlik ve beraberlikten gelir. Biz takımımıza sahip çıkmak, şehrimizi iyi bir şekilde temsil etmek için bu yola çıktık. Bu yolda yalnız yürürsek başarısız oluruz, bunun farkındayız. Bu nedenle taraftarımızla birlikte yürümek istiyoruz. Samsunspor maçında taraftarımızın takımı desteklemesi, sahip çıkması önemliydi. Onların önünde galip gelemediğimiz için üzgünüz. Ama yanımızda olsunlar, takıma sahip çıkmaya devam etsinler. Çünkü başarı hep birlikte gelir."

Sosyal Medya Hesaplarımız

Önümüzdeki Maç

Puan Durumu