Oyuncularımızdan Mert Çakar ve Tugay Adamcıl Pendikspor Müsabakasını Değerlendirdi

Gümüşhanespor’umuz bugün karşılaştığı Pendikspor müsabakası sonunda oyuncularımızdan Mert Çakar Ve Tugay Adamcıl müsabakanın yayıncı kuruluşuna değerlendirmelerde bulundu.  
Pendikspor karşısında golün sahibi Mert Çakar sahada iyi mücadele ettiklerini belirterek, “Arkadaşlarımızın hepsinin yüreğine sağlık. Zor zamanlardan geçiyoruz. Geç toplandık. Bazı arkadaşlarımızın ligin başlamasına iki gün kala geldi. Müthiş bir mücadele orataya koyuyorlar. Geçen hafta zorlu bir deplasmanda galip geldik. Bu hafta da galip gelmek istiyorduk. Bu hafta kazanacağımızı düşünüyorduk. İyi mücadele ettik. Pozisyonlara giren tarafta bizdik. Galip gelmek kısmet değilmiş. Aldığımız her puan çok değerli. Üzerine koya koya gittiğimiz belli, daha da iyi olacağımıza inanıyorum. Rakip takımı da tebrik ediyorum” diye konuştu. 
Orta saha oyuncumuz Tugay Adamcıl ise “Takım olarak bu zor süreç için elimizden gelenin en iyisini yapıyorlar. Git gide daha iyi olacağız. Sahamız da galip gelmek isterdik. Maçta iki taraf içinde kırılma anları da vardı. İnşallah daha iyi olacağız” dedi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz