Teknik Direktör Galip Gündoğdu ile Resmi Sözleşme İmzaladık

Teknik Direktör Galip Gündoğdu ile Resmi Sözleşme İmzaladık

Gümüşhanespor’umuz daha önce prensip anlaşmaya vardığı Teknik Direktör Galip Gündoğdu ile resmi sözleşme imzaladı.  Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkanımız Tahir Öztürk, ile teknik direktör Galip Gündoğdu katıldı.

Teknik direktör Galip Gündoğdu’yu sezon sonuna kadar imzaladığını sözleşmenin ardından Asbaşkanımız Tahir Öztürk yaptığı konuşmada, “Galip hocamız daha önce Gümüşhanespor’da görev aldı. Şehrimizi ve kulübümüzü yakından tanıyor. Teknik ekibimize güvenimiz sonsuz. İnşallah iyi bir enerji yakalayacağız.  Büyük başarılara, büyük umutlara birlikte yürüyeceğimizi düşünerek bu anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Asbaşkanımız Öztürk sözlerine şöyle devam etti;

“Kulüp başkanımız Vahit Olgun’un önderliğinde birçok kampanya başlatma planımız vardı. Ancak yaşanan saldırı maalesef planlarımızı ertelemiş olsa da en kısa süre içerisinde 129 bin forma kampanyamızı hayata geçireceğiz. Tüm hemşerilerimizin bu kampanyaya destek olmasını bekliyoruz. Her birlikte Gümüşhanespor’umuzu istenilen seviyeye getirmek için gayret göstereceğiz. Tüm hemşerilerimize büyük sorumluluk düşüyor.”

Sosyal Medya Hesaplarımız

Önümüzdeki Maç

Puan Durumu